W piątek 5.11.21 roku odbyła się wspaniała uroczystość- pasowanie uczniów klas pierwszych. Wydarzenie to zawsze wzbudza wiele emocji, ale mimo lekkiego stresu dzieci wspaniale poradziły sobie ze wszystkimi przygotowanymi zadaniami - próbą wiedzy, śpiewu oraz sprawności i rozumu, pokazując tym samym, że są już gotowe do zostania pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Uczniowie klasy 2d powitali naszych pierwszaków wspaniałym występem artystycznym, zaś uczennice klasy 3b jako najstarsze na naszym korytarzu przywitały uczniów klas pierwszych ciepłymi słowami i życzeniami.


Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz symboliczne pasowanie uczniów wielką kredką przez Panią Dyrektor.
Serdecznie witamy naszych Pierwszaków w naszym szkolnym gronie i życzymy im samych wspaniałych dni pełnych uśmiechu i radości w murach naszej szkoły.