Drodzy Państwo,
Uczniowie, Rodzice oraz Pracownicy szkoły

Dnia 10.12 podsumowaliśmy działania w ramach Akcji „Szlachetna Paczka”. Państwa pomoc i wsparcie na nasze prośby, jak zawsze przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki Państwa wielkim sercom zebraliśmy kwotę niemalże 1.500,00 zł. oraz dary materialne (środki czystości, higieniczne, artykuły spożywcze i wiele, wiele innych).

Zakupiliśmy wszystkie trzy potrzeby kluczowe w tym między innymi lodówkę, oraz pozostałe potrzeby rodziny wskazane przez wolontariuszy Szlachetnej Paczki, a co najważniejsze zrealizowaliśmy wszystkie potrzeby i marzenia dzieci.

Dnia 10.12 wszystkie zebrane przez Nas prezenty, dostarczyliśmy do tegorocznej siedziby Szlachetnej Paczki przy Elbląskim Parku Technologicznym. Stamtąd prezenty zostaną przewiezione do „Naszej Rodziny”. W załączeniu przesyłamy małą fotorelację z przeprowadzonej akcji.
Dziękujemy, że pomimo trudnej sytuacji na co dzień dzieciaki oraz Państwo potrafiliście otworzyć swe serca na potrzeby innych. Z takim środowiskiem szkolnym upewniamy się w przekonaniu, że podejmowanie takich działań ma sens.

Koordynator
Patrycja Bednarczyk-Szymczyk